KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16304039
nr 1630 4039
Jacob Löfgren (1872-1961), Skärgård. Signerad, daterad 1939. Olja på pannå, 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:09:55
500 kr
800 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)